O mnie

Cześć! Nazywam się Marcin!

Jestem fotografem ślubnym

Pani po prawej to moja narzeczona Agnieszka, z którą uwielbiamy podróżować, jeść pizze, trenować (na zdjęciu brzuch po pizzy) a ja do tego bardzo lubię spanko.

Przed fotografią ślubną swoje doświadczenie w fotografii reportażowej zdobywałem od 2012 roku przy fotografii eventowej na licznych imprezach, targach i konferencjach w Warszawie. W latach 2016-2018 fotografowałem śluby znajomych i przyjaciół, a od 2018 pokochałem to robić i uwielbiam każdy dzień spędzony z parą która zaufała mi w tym ważnym dla siebie dniu.

Marcin Krokowski - Fotograf Ślubny Warszawa

Mój styl

Lubię klimatyczne ujęcia detali i emocji, w przytłumionych kolorach, a nawet czarnobieli. Nawet w trakcie zdjęc korzystam z czarno-białych podglądów, aby skupić się na świetle i historii każdego kadru. Kolory są dla mnie miłym dodatkiem, nie lubię z nimi przesadzać. Zależy mi aby zdjęcia stały się naturalną pamiątką na lata, subtelna w kolorach, bogatą w hisotorię.

Poznaj swojego fotografa

Fotografów ślubnych jest bardzo dużo i to od Ciebie zależy którego wybierzesz, a to naprawdę ważna decyzja, czy to mam być ja?

Spędzę z wami cały dzień, od przygotowań, przez ceremonię ślubu, aż po finał ślubnych zabaw. Jestem przy tym bardzo blisko, a jednocześnie na tyle dyskretnie, by nie krępować was w tym dniu. Muszę stać się nie tylko waszym fotografem, a również przyjacielem, świadkiem, czasem szoferem albo stylistą. To pewnie mnie zapytacie gdzie i jak wpiąć butonierkę, jak wiązać muchę, może co sądzę o maseczkach, albo czemu Nikon a nie Canon?. Chcę być tego dnia waszym kompanem w tej przygodzie, a nie „panem fotografem”.

chłopak na starym fotelu ze starym telewizorem