Reportaż z chrztu świętego

Zdjęcia z chrztu świętego – oferta 2022/2023

Reportaż z chrztu świetego ten sposób by na zdjęciach uwiecznić momenty, które przywołają wspomnienia, a przy okazji będą zrobione w profesjonalny sposób z pełnym zaangażowaniem. Fotografując wydarzenia i imprezy rodzinne, zdobyłem doświadczenie w chwytaniu najważniejszych momentów i detali, na które mogliście nie zwrócić uwagi. Oglądając zdjęcia z chrztu możecie przywołać nie tylko wspomnienia, ale zobaczyć ten dzień na nowo, z zupełnie inne perspektywy – fotografa rodzinnego.
Portfolio I oferta na chrzest święty

Kiedy chrzci się dziecko?

Dziecko najcześciej chrzci się już w pierwszych tygodniach życia, bo jest to jeszcze okres kiedy dziecko na tyle mało, że większość mszy spędzi śpiąc. Dzięki czemu cała ceremonia przebiega w spokoju. Jednak nie stoi na przeszkodzie by zrobić chrzest kiedy dziecko ma rok, czy nawet dwa. Szczególnie patrząc na to przysporzyły nam ostatnie lata.

Najlepszy fotograf na chrzest w Warszawie

Najlepszy fotograf na chrzest to najczęściej, ten którego znacie. Wielu par dla których fotografowałem dzień ich ślubu, wraca ponownie, by uwiecznić dzień chrztu ich dziecka. Jeśli nie macie takiego fotografa, to nic straconego. Bardzo możliwe, że jesteście tutaj tutaj, bo znamy się z którąś moich par młodych i już wiecie, że możecie liczyć na równie dobre zdjęcia.

Reportaż z chrztu świętego

Fotografuję już od wielu lat bardzo wiele różnych wydarzeń, miejsc i ludzi i do tego czasu jeszcze się nie znudziłem fotografią. Reportaż z chrztu świętego, to tylko fragment moich doświadczeń z fotografią rodzinną. Do każdej historii podchodzę na nowo, bez wyuczonych schematów, póz i kadrów w reportażu. W każdej sytuacji staram się odnaleźć coś nowego, co możesz sprawdzić zaglądając do mojego portfolio chrztów świętych.

Zdjęcia rodzinne z chrztu świętego
Reportaż z chrztu świętego Warszawa
Reportaż z chrztu świętego Warszawa
Reportaż z chrztu świętego Warszawa
Reportaż z chrztu świętego Warszawa
Reportaż z chrztu świętego Warszawa
Reportaż z chrztu świętego Warszawa
Reportaż z chrztu świętego Warszawa
Reportaż z chrztu świętego Warszawa

Zdjęcia z przygotowań, chrzest, obiadu czy zdjęcia rodzinne?

Jeśli planujesz reportaż z chrztu świętego, to myślisz napewno i zdjęciach w kościele, podczas samej ceremonii chrztu świętego. Pamiętaj, że najlepszą pamiątką, jest pięknie opowiedziana historia. A jak nas w szkole uczono, to zawsze składa się z początku, rozwinięcia i zakończenia. Dlatego też zastanów się, czy interesują Cię również zdjęcia z przygotowań do chrztu i reportaż z rodzinnego obiadu.

Dzień chrztu świętego Twojego dziecka

Przygotowania do chrztu świętego

Przygotowując reportaż z chrztu świętego mogę być z Wami już od przygotowań waszego dziecka na chrzest święty w kościele. Mamy wtedy okazję zrobić fajne zdjęcia kiedy się szykujecie i ubieracie, a jeśli starczy czasu, to zrobimy kilka zdjęć rodzinnych.

Przygotowania do chrztu świętego
Chrzest święty w kościele w Warszawie

Chrzest święty w kościele

Oczywiście najważniejszym momentem tego dnia jest chrzest w kościele i na tych zdjęciach napewno zależy Wam najbardziej, tak samo jak podczas ceremonii ślubnej, jest to kolejna ważna decyzja w Waszym życiu. Będę z Wami w czasie mszy, by uwiecznić te najważniejsze momenty i wszystko co może zdarzyć się pomiędzy. Przed lub po mszy, możemy zrobić również zdjęcia rodzinne.

Rodzinny obiad

Jeśli macie ochotę na więcej, to mogę towarzyszyć Wam podczas rodzinnego obiadu i zapewniam, że nie będą to zdjęcia jak jecie zupkę. W tym momencie spotyka się cała rodzina i jest okazja do wielu rozmów, dzieci mogą się pobawić, a ja mogę uwiecznić to wszystko na zdjęciach. Nie każdy lubi pozować do zdjęć, więc zrobię je tak, że nie będzie musiał.

reportaz chrzest swiety warszawa oferta 10

Cennik – reportaż z chrztu świętego

Jeśli już wiesz na co składa się reportaż z chrztu świętego, wybierz pakiet odpowiadający Twoim potrzebom.

Pakiet 1 – 800 zł

 • reportaż z kościoła
 • zdjęcia rodzinne w kościele lub przed kościołem
 • 40 zdjęć po autorskiej obróbce w formie cyfrowej
 • prywatna galeria online ważna 3 miesiące

Pakiet 2 – 1150 zł

 • przygotowania w domu (1h)
 • reportaż z kościoła
 • zdjęcia rodzinne w kościele lub przed kościołem
 • 70 zdjęć po autorskiej obróbce w formie cyfrowej
 • 50 odbitek 15×23
 • prywatna galeria online ważna 6 miesięcy

Pakiet 3 – 1600 zł

 • przygotowania w domu (1,5h)
 • reportaż z kościoła
 • przyjęcie (1,5h)
 • zdjęcia rodzinne w kościele lub przed kościołem
 • 100 zdjęć po autorskiej obróbce w formie cyfrowej
 • 100 odbitek 15×23
 • drewniane pudełko na odbitki
 • prywatna galeria online ważna 9 miesięcy

Pozostałe usługi

reportaz chrzest swiety warszawa oferta 13

Dodatkowe odbitki 15×23, 50 sztuk – 75 zł

Fotoksiążka 20×20, 20 rozkładówek – 350 zł

Drewniane pudełko na odbitki – 150 zł

Chcecie abym był Waszym fotografem?