Ślub na Starym Mieście w Warszawie

Agnieszka i Bartek zorganizowali swój ślub w bardzo lekkim, ale pięknym stylu. Przygotowania rozpoczeły się w ich mieszkaniu na Mokotowie, gdzie spotkała się cała rodzina, a młodzi szykowali się do tego dnia. Bartek nie odstawiał się na pokaz w pantoflach które pewnie założył by raz na rok, a w swoje ulubione Adidasy Superstar które tego dnia starannie przygotował, razem ze swoim światkiem. Ślub odbył się na starym mieście w Warszawie, gdzie udaliśmy się zabytkowym autobusem, które po ceremonii przewózł gości do restuaracji na Śródmieściu.

Przygotowania do ślubu w domu

Przygotowania do ślubu rozpoczęły się w mieszkaniu Agnieszki i Bartka, gdzie pojawili się bliscy członkowie rodziny. Część z nich w tym ważnym dniu przyjechała aż z Włoch – to była rodzina Agnieszki. Pogoda nam dopisała i mimo drobnego stresu wszyscy dobrze się bawili i mieli okazję spotkać się w rodzinnym gronie. W końcu w tak cudownym dniu, każdy powinien być uśmiechnięty.

Starym Jelczem 043 do ślubu

Po przygotowaniach w rodzinnej atmosferze, po gości przyjechał zabytkowy autobus – Jelcz 043 – który pomieścił wszystkich bez problemu, a przy okazji zapewnił sporo zabawy dla gości. Autobusem dojechaliśmy, aż do Kolumny Zygmunta na Starym Mieście. Z tamtąd ruszyliśmy na spacer przez stare miasto, do pałacu ślubów w USC.

Ślub na Starym Mieście w Warszawie

Stare miasto, to wyjątkowe miejsce w którym zachowała się przedwojenna architektura Warszawy, a w tym zamek królewski w Warszawie. Ceremonia ślubu odbyła się tuż obok w Urzędzie Stanu Cywilnego który mieści się tylko parę metrów od bramy zamku królewskiego. Ceremonia jak to bywa w USC, odbyła się szybko, ale również emocjonująco co ślub kościelny. Małym zaskoczeniem było również zakładanie obrączek, które jak na złość nie chciały tak łatwo wejść na palec, ale się udało.

Kolacja weselna na śródmieściu

Kolacja weselna odbyła się w restauracji Wilcza na warszawskim Śródmieściu, gdzie goście złożyli życzenia państwu młodym, a następnie zasiedli do uroczystej kolacji. Dzieci w tym czasie mogły wziąć udział w żabach i zajęciach zorganizowanych dla nich przez animatorkę.

Dodaj komentarz