Ślub na nowym mieście w Warszawie

Magda i Łukasz zorganizowali swój ślub na nowym mieście w Warszawie i prawie w tym samym miejscu mieli swoje przygotowania w domu rodzinnym tuż obok starego miasta przy ulicy Miodowej. Z tego powodu początek był bardzo przyjemny, bo nigdzie nie musieliśmy się spieszyć. Można byłoby nawet zrobić tego dnia dłuższy spacer, gdyby nie piękna słoneczna pogoda, która lubi dogrzać. Impreza weselna odbyła się w Nieporęcie w restauracji Portovino nad Zalewem Zegrzyńskim gdzie słońce idealnie mieszało się z delikatnym wiatrem znad wody.

Przygotowania do ślubu

Przygotowania do ślubu rozpoczeły się w domu rodzinnym w starej kamienicy. Choć nie mieliśmy tam wiele miejsca, to bez problemu każdy mógł się przygotować. Przygotowania zaczęła oczywiście panna młoda którą trzeba było zajęć się w pierwszej kolejności, ze względu na makijaż i fryzurę. Pan młody tylko wrzucił na siebie koszulę i garnitur i już praktycznie był gotowy, by ruszyć z Magdą do kościoła na nowym mieście w Warszawie.

Ślub na nowym mieście w Warszawie

Magda i Łukasz do ślub pojechali słodkim Mini Cooperem z całym pękiem balonów, który o dziwo dał radę utrzymać się ten kawałek drogi do kościoła na rynku nowego miasta. Ślub odbył się w pięknym białym kościele, gdzie w tle było słychać śpiewy sióstr zakonnych które mieszkają w przyległym klasztorze.

Po pięknej ceremonii parę młodą powitano bańkami mydlanymi i powitano mnóstwem życzeń i prezentów które miały trafić do domu dziecka.

Wesele w Portovino Nieporęt

Na imprezę weselną ruszyliśmy do Nieporętu pod Warszawy, który znajduje się nad pięknym Zalewem Zegrzyńskim. Tam odbyła się oficjalna kolacja i zabawy, ale nie to było wszystko. Młodej parze przygotowano również małą niespodziankę w postaci przejazdu motorówką przy zachodzie słońca.

Dodaj komentarz